субота, 03. јун 2017.

Дан школе – Градска галерија- 9. мај 2017.

У оквиру обележавања Дана школе , у организацији Тима за сарадњу са локалном заједницом, 9. маја је отворена изложба ликовних радова . У Гратској галерији су изложени радови ученика од I- VIII разредa. Meђу њима су били и награђени радови ученика млађих разреда на тему „ Средњовековни костими “.

Најуспешнији рад 1. разреда био је групни рад ученика 1-3 разреда: Ђаковић Марка, Звијер Вука и Панин Алексе.
Најуспешнији рад 2. разреда направила је ученица 2-3 одељења Богнар Војислава
Најуспешнији рад 3. разреда направио је ученик 3-2 одељења Радусин Вељко
Најуспешнији рад 4. разреда био је такође групни рад ученика 4-1одељења: Гашпаровски Лене,ПетровићСаре и Штанди Елеоноре.

Том приликом одржан је пригодан програм . Учествовао је хор наше школе , рецитатори , ученици старијих разреда који су изводили инструменталне композиције .

Изложба је била отворена неколико дана , родитељи и сви заинтересовани су могли да погледају ликовне радове наших ученика .

Нема коментара:

Постави коментар