четвртак, 14. децембар 2023.

Заиграли се у сали

Када је 14. децембра наставницима школе стигао имејл од директорице да с данашњим даном можемо да користимо салу за физичко, стварно нам је било пролеће у децембру. Одмах су у сали, иако још нема никаквих реквизита, заиграли ученици. Куд ћеш бољи реквизит од наших тела!

Први издржаји  у сали

Наиме, сала је у среду, 13. децембра свечано отворена у присуству ђака, директорке Маје Којић, председника општине Б. Шушњице и представника локалне самоуправе који су нас подсетили колико наша школа чека салу, али и на то како смо и без сале знали и умели да освајамо награде на спортским такмичењима.

преузето са канала БАП вести

преузето са портала Војводина уживо

Осим реквизита за игру на отвореном, немамо много тога чиме бисмо салу опремили. Зато ће  нам у наредном периоду приоритет бити набавка струњача, мрежа, козлића и друге опреме.