среда, 29. мај 2024.

Трибина за родитеље ученика 4. разреда

У организацији Тима за сарадњу са локалном заједницом, а у оквиру реализације програма сарадње са родитељима, у нашој школи је, у среду, 29. маја 2024. године, реализована трибина за родитеље ученика четвртог разреда „Прелазак ученика из разредне на предметну наставу“.

Уз учешће већег броја родитеља ,трибину су реализовале педагошкиње Љиљана Ступар и Нина Полић. У дискусији су учествовале и заменица директорке, Нада Ловре и учитељице четвртог разреда, Светлана Чулић и Јасмина Васојевић.

Родитељи ученика су упознати да ученике четвртог разреда, са преласком на вишу наставу, чека другачији начин рада, кабинетска настава, обимније градиво и тешкоће које настају због тога. Дати су им савети на који начин могу да пруже подршку и помогну својој деци да преброде кризу и што брже и боље успеју да се уклопе у прихватању већих обавеза. Донет је заједнички закључак, да смо сви ми, одрасли, ту, на истој страни и да сви имамо заједнички циљ, да нам ученици буду што успешнији и задовољнији.

Координатор Тима, Татјана Кнежевић