петак, 6. септембар 2024.

Активност Црвеног крста

На почетку сваке школске године волонтери Црвеног крста наше општине, у нашој школи организују акцију под називом "Безбедност деце у саобраћају" са циљем подизања свести о важности поштовања саобраћајних правила.

Тако је било и овог септембра. Волонтер Црвеног крста, М. Тутулугџија, је у петак, 6.09.2024. год ученицима првог разреда одржао предавање и објаснио ученицима како да безбедно дођу до школе и буду одговорна деца у саобраћају.

Ученици су показали велико интересовање и активно учествовали. Након предавања су кредама у боји, на тему саобраћаја, осликавали школско двориште. Том приликом су у школском дворишту наше школе нацртани многобројни семафори, саобраћајни знаци, саобраћајна средства и раскрснице.

Подносилац извештаја: Т. Кнежевић