уторак, 2. април 2024.

Наши ликовни радови у Нишу

Ма шта ми рече, Андерсен и Ршум на чаробном ћилиму лете!

Под овим називом  Народна библиотека ,,Стеван Сремац “ у Нишу расписала је 23. Међународни литерарно-ликовни конкурс  поводом Светског дана дечије књиге 2. априла.  Темат је био посвећен 85-годишњици живота Љубивоја Ршумовића. Задатак ученика је био да представе бајку у прози, стиху или цртежу.

Учитељице наше школе су са својим ученицима учествовале на овом конкурсу . Међу најуспешнијима су били ученици у категорији од првог до четвртог разреда . У категорији ученика 2. разреда прво месту на ликовном конкурсу су освојиле ученице 2/2 учитељице Леоноре Ненадов , Мелиса Рамић и Анастазија Вујасин, док је треће место освоји Петар Тривуновић.

У категорији ученика четвртог разреда , треће место је освојио ученик 4/3 учитељице Светлане Чулић Јован Шомоши.

Известила учитељица Леонора Ненадов