петак, 14. јун 2024.

Базар половних књига 2024.

Предузимљиви ђаци знају да их крајем наставне године чека "пазарни дан" на коме могу да се ослободе вишка, набаве потребно или прибаве себи џепарац. Реч је о школској акцији на којој у сарадњи с родитељима ђаци продају и купују половне уџбенике једни од других.

Акција се одвија у оквиру реализације програма за сарадњу са родитељима, у организацији Тима за сарадњу са локалном заједницом. Ове године смо је организовали последњег наставног дана 14. јуна 2024. у времену од 16.30 до 18.30 часова. Осим уџбеника, на базару се могла купити и лектира и различити материјали за додатно вежбање.

Као и претходних, тако је и ове школске године заинтересованост за продају половних књига била је велика. Купаца је било нешто мање него претходне године. Иако је смањен број купаца, може се рећи да је акција успешно реализована, јер су заинтересовани, по повољној цени, набавили уџбенике за следећу школску годину.

У сенци јужног крила школе одвијао се пазар

Координатор Тима за сарадњу са локалном заједницом, Татјана Кнежевић