понедељак, 1. септембар 2014.

Свечани пријем првака

1.септембра 2014. у нашој школи је организован свечани пријем првака.
За 102 првака и њихове родитеље поздравни говор је одржала директорка школе Сњежана Фодора. Свечани програм су припремиле учитељице са четвртацима који су претходне школске године завршили четврти разред. Пред бројном публиком потрудили су се да кроз песму и глуму  малишанима улепшају овај за њих посебан дан.
 Прваци су поносно ушли у своје учионице и сели у ђачке клупе. Ту су се упознали са својим учитељицама и добили пригодне поклоне добродошлице, свеске и оловке.
Нову генерацију првака који ступају у школске клупе , кроз свет знања, игре и дружења  повешће од септембра учитељице Станка Сантрач, Леонора Ненадов, Бранка Радовановић и Наталија Ковачевић.
Нашим првацима желимо срећан почетак школовања и надамо се да ће заволети школу и много тога научити.