недеља, 2. октобар 2022.

Шта могу учинити да школа буде још лепша

У оквиру часова наставе Грађанског васпитања ученици од петог до осмог разреда су са својим наставницама Наташом Марјановић и Александром Продановић договорили да уреде део унутрашњег простора школе.  Акција је предвиђена наставним планом и програмом.

Ученици су дали идеју да би било добро и лепо да се уреди дрвено степениште коме је потребно неко освежење. Дали смо предлог директорки са којим се она сложила и врло брзо су нам била обезбеђена сва потребна средства.

Како је ово део школе који је најмање заступљен ученичким радовима, наставница Александра Продановић је дала предлог да се ослика фронтални зид. Предлог је пренела ученицима, а они су давали своје идеје. Ученици Јана Гашпаровски (8-4),  Милан Шаин (6-1) и Светлана Челик (6-3), као веома талентовани ученици, прихватили су се тог посла и зид је добио нови изглед.

У суботу, 17. септембра, ученици су дошли у школу и старо степениште  је добило нови изглед.

Известилац: наставница Александра Продановић