понедељак, 10. октобар 2022.

Посета Техничкој школи "9. мај"

У оквиру Дечије недеље, на позив проф. Душице Јованов и педагога Сање Ратковић, ученици 2-1 са учитељицом Наталијом Ковачевић су посетили ТШ "9. мај".
      Ученици су се упознали са неким од успешних ђака ове школе који су им организовали у информатичкој учионици презентацију својих радова и на занимљив начин, кроз игру су учили и забавили се.
      Такође, проф.Душица је путем радионице, уз интересантне снимке и слике показала један део занимљивости везаних за различите врсте птица. На крају су у дворишту школе имали организован истраживачки рад у вези са чувањем животне средине.
      Посета је била веома лепа, занимљива и успешна јер су ученици проширили своја знања, сазнали и научили нешто ново.